ProfSport - молода команда, яка не тільки займається продажем спортивного харчування, але й приймає участь у розвитку спорту. Ми є представником федерації  багатоповторного жиму України (http://umbpf.org.ua/) в житомирській області, а також співзасновником Житомирського обласного осередку Федерації Стронгмену України!

Наразі розвиваємось не лише на Житомирському ринку спортивного харчування, а й вийшли на загальноукраїнський рівень. Основними принципами нашої роботи є:

1 Співпраця  з найбільшими оптовими  українськими та закордонними фірмами

2 Постійне розширення асортименту продукції

3 Пропонуємо продукцію  практично всіх відомих виробників

4 Весь товар сертифікований. Сертифікати якості ви зможете побачти в магазині, або при бажанні отримати копії з товаром.

5 Виступаємо спонсором  спортивних змагань, зокремаз паверліфтингу  та бодібілдингу.

Ми знаємо наскільки важлива підтримка українським спортсменам. І щиро сподіваємося, що в найближчому майбутньому спортсменів достойно заохочуватимуть на державному рівні, що збільшить інтерес молоді до спорту.

Чим ми відрізняємся від інших сайтів?

Почнемо з головного і зі всією гордістю скажемо: в нашій спортивній команді є самий справжній абсолютний чемпіон світу. Після цього кожен може сказати,що чемпіон може бути і світового рівня, але не спортивного профілю…ну є ж пивні чемпіонати, або з гри  «камінь-ножиці-бумага», або в крайньому випадку з шахів (шахи, до речі, також вид спорту).Та в нашому випадкумова йде про перемогу на чемпіонаті світу з паверліфтингу (федерація GPF/GPA2012р.),  у вправі «жим лежачи» з допінг контролем,що немаловажно. Чому такий важливий допінг-контроль? Тому що коли анаболічні стероїди не варіант, а бажання бути великим,сильним та здоровим є життєвою позицією,то потрібна достойна  альтернатива. Цією альтернативою стало саме спортивне харчування, що згодом принесло такі плоди:  коробочка з медалями, пачка грамот та сертифікатів і один(але дуже цінний) кубок.

До того як пропонувати Вам нашу продукцію ми самі дізналися, який результат можна отримати. В нашому магазині ви отримаєте грамотну консультацію віддіючих спортсменів, які професійно займаються спортом і багато чого вже спробували на власному досвіді.

Звичайно ж, не кожен прагне стати чемпіоном. Для багатьох спорт-це спосіб краще почуватися… не страждати синдромом «уявної широкої спини», а дійсно привертати  погляди рельєфними мязами… а для дівчат заняття спортом найкращий спосіб позбутися зайвої ваги і стати «фітоняшками»  з заздрісною фігурою.

Безперечно, спорт-це велика сила.  Але як для набору  маси, так і у втраті зайвої ваги на першому місті стоїть харчування.  Саме тут з’являємось ми! Зі всіми своїми банками, баночками, яскравими пакетиками…і більше того…відрами і відерцями).