1. Главная
  2. /
  3. Магазин
  4. /
  5. Глютамин
  6. /
  7. GLUTA-Х 500g

GLUTA-Х 500g

330 грн
Категория: Глютамин

Смаки: полуниця, ананас, апельсин

GLUTA-Х від POWERFUL PROGRESS – високоефективна харчова добавка, яка розроблена для підтримки росту м’язової маси, для антикатаболічного захисту та для підвищення ефективності підготовки спортсменів до змагань. Ефективність продукту зумовлена ​​здатністю глютаміну збільшувати об’єм м’язових волокон, крім того він бере активну участь в біосинтезі білків у організмі атлета.

З кожною порцією GLUTA-Х спортсмен отримує 10 грам високо очищеного глутаміну, що сприяє підтримці процесу відновлення після вправ. GLUTA-Х також можна додавати в білковий коктейль або улюблений напій після тренування. Як і в інших продуктах компанії, в GLUTA-X використовуються виключно німецькі смакові добавки відомої фірми «CONDETTA» – вони повністю натуральні і безпечні для здоров’я споживача, роблячи смак самого амінокислотного напою злегка солодким та насиченим. Амінокислотний напій з GLUTA-X надає спортсмену не тільки ефективне відновлення м’язової маси, а й насичені та чудові фруктові смаки свіжої полуниці, тропічного апельсинового або ж ананасового соку.

Що ще надає GLUTA-X? Добавка дозволяє привести в норму травні механізми, мінімізує стресові фактори, допомагає збільшувати продукування гормону росту. До всього іншого GLUTA-X сприяє детоксикації або, простіше кажучи, очищенню тканин і всього організму в цілому від токсинів і солей важких металів. Ця амінокислота знешкоджує аміак і виводить його. Можливості GLUTA-X від POWERFUL PROGRESS не обмежуються і цими перевагами.

Спортивна добавка відмінно запобігає ефект перетренованості. Вона допомагає забезпечити органи енергією в процесі тренувань. Також амінокислота прекрасно підтримує імунітет, коли фізичні навантаження дуже високі. GLUTA-X сприяє уповільненню осідання жирових відкладень, в тому числі в печінці.

На перший погляд, GLUTA-X – звичайна спортивна добавка, але вона більше ніж просто добавка. Цей продукт вкрай необхідний для спортсмена: як новачка, так і для професійного атлета.

Ключові переваги амінокислот GLUTAX:

  • допомагає відновленню організму після інтенсивних тренувань
  • сприяє формуванню і відновленню м’язових тканин
  • позитивно впливає на рівень гормону росту
  • підтримує імунну систему і сприяє виводу токсинів з організму

Похожие товары

Меню